۱۹ پرونده تخلف طی یک روز در بازرسی از بازار یزد تشکیل شد

  • 13 آذر 1399 - 21:17

یزدـ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در راستای کنترل و نظارت بر قیمت‌ها، در طول ۲۴ ساعت ۴۲۳ بازرسی در یزد انجام و ۱۹ پرونده تخلف تشکیل شد.

محمدرضا علمدار یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای نظارت بر قیمت، توزیع کالا و خدمات مورد نیاز مردم، بازرسان  این سازمان در سطح استان حضوری فعال دارند .

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بازرسی و نظارت در مرکز استان با حضور فعال و هماهنگی بازرسان انجام شد که در مجموع ۴۲۳ فقره بازرسی و ۱۹ مورد پرونده تخلف به ارزش ۲۷ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد همچنین بیش از ۲۸۵ مورد گزارش مردمی دریافت و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

علمدار یزدی عنوان کرد: نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای مقررات بر فعالیت صاحبان کسب و کارها در مرکز استان در همکاری با  اتاق اصناف  نیز در دستور کار این هفته سازمان قرار گرفته و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی با سایر دستگاه‌ها، اجرای گشت مشترک بازرسی نیز با رعایت مقررات بهداشتی در این هفته اجرا می شود.

وی یادآور شد: مردم استان یزد می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، امتناع از عرضه کالا، فروش اجباری و سایر تخلفات اقتصادی با استفاده از سامانه الکترونیکی بازرسی و نظارت این سازمان به آدرس www.۱۲۴.ir و یا از طریق تلفن ۱۲۴ در تمام اوقات شبانه روز، مراتب شکایت خود را اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0