۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در زنجان جان خود را از دست دادند

  • 09 آبان 1399 - 10:09
۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در زنجان جان خود را از دست دادند

زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان،گفت: طی هفت ماه سال جاری ۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری دراستان زنجان جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حسن مظفری در گفتگو با خبرنگار مهر، به وقوع تصادفات درون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی هفت ماه سال جاری ۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری دراستان زنجان جان خود را از دست دادند.

وی اظهار کرد: تصادفات فوتی درون‌شهری زنجان طی این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از پنج درصد کاهش دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان، با بیان اینکه طی این بازه زمانی وقوع تصادفات خسارتی درون شهری و جرحی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد، گفت: وقوع تصادفات درون شهری دراستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد افزایش دارد.

مظفری تأکید کرد: طی هفت ماهه سالجاری علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

وی با بیان اینکه رانندگان در حین رانندگی اقدام به صحبت کردن با تلفن همراه کرده و یا اینکه بچه به بغل رانندگی می‌کنند، گفت: این امر از عوامل مؤثر در وقوع تصادفات درون شهری دراستان است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: طی هفت ماه سال جاری ۱۱ نفر از فوت‌شدگان تصادفات درون‌شهری در زنجان عابرین پیاده، پنج نفر راننده و یک سرنشین و سه نفر هم از موتور سواران بوده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0