• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

۲۱۰ مرغداری در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند

  • 04 آبان 1399 - 8:46

شهرکرد- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری از فعال بودن بیش از ۲۱۰۰ مرغداری در استان خبر داد و گفت: جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان انجام شده است.

بهروز آل‌مومن در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه کمبودی در بازار مرغ استان وجود ندارد، گفت: در حال حاضر مرغ منجمد به صورت روزانه در سطح استان برای تنظیم قیمت مرغ گرم در حال توزیع است.

وی با اشاره به اینکه توزیع مرغ منجمد در استان آغاز شده است، تاکید کرد: روزانه ۲۵ هزار تن مرغ منجمد در سطح استان توزیع می‌شود.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری از فعال بودن بیش از ۲۱۰ مرغداری در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: جوجه ریزی در مرغداری‌های این استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تأمین گوشت گرم در نیمه دوم سال در این استان وجود ندارد، گفت: برنامه ریزی های لازم برای تأمین گوشت مرغ گرم در نیمه دوم سال در سطح استان انجام شده است.

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حمایت‌های دولتی از مرغداری‌های استان در حال انجام است بیان کرد: نهاده‌های دامی با قیمت مصوب در اختیار مرغداری‌ها گذاشته می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.