۲۱ درصد جرائم کشور در تهران رخ می دهد/کاهش ۷ درصدی جرایم

  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

رئیس پلیس پایتخت گفت: در ۳ سال گذشته ۳۰ درصد جرایم کل کشور در تهران اتفاق می‌افتاد، که امروز این رقم به ۲۱ درصد رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه مهمترین راهبرد ما ارتقا سطح وحدت و همدلی است، بیان داشت: نمی‌شود جزیره‌ای عمل کرد چرا که محصول وحدت و برادری امنیت و آرامش جامعه است که باید استمرار پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس بازوان توانمند دستگاه قضائی است، بیان داشت: دستگاه قضائی مایه اقتدار نیروی انتظامی است و اگر انشقاق و جدایی بین پلیس و دستگاه قضائی ایجاد شود، کار برای مردم و جامعه سخت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با تلاش‌های صورت گرفته در ۳ سال گذشته ۳۰ درصد جرایم کل کشور در تهران اتفاق می‌افتاد، که امروز این رقم به ۲۱ درصد رسیده است، بیان داشت: علی رغم همه مشکلات موجود و تشدید محاصره اقتصادی دشمنان و همچنین افزایش مشکلات اقتصادی از جمله تورم که تبعات خاص خود را به دنبال دارد، این موضوع در نوع خود اتفاق بزرگی است، که با تلاش همکاران انجام شده است.

سردار رحیمی گفت: امروز بیشترین حمله دشمن به نیروی انتظامی است چرا که نیروی انتظامی از کیان کشور و آرمان‌های انقلاب به خوبی دفاع می‌کند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0