۲۲۱ فرصت شغلی استخدام نیرو در کاشان شناسایی شده است

  • 13 آذر 1399 - 13:11

کاشان – معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان گفت: ۲۲۱ فرصت شغلی برای بکارگیری و استخدام نیرو در کاشان شناسایی شده است.

مسعود خاندایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یکی از راه‌های پیدا کردن شغل برای افراد جویای کار سامانه «سابک» یا همان سامانه اشتغال بازار کار است، اظهار داشت: در این سامانه ۱۲۵ متقاضی از کاشان ثبت نام کرده‌اند که ۱۲۲ نفر از آنها در واحدهای تولیدی و صنعتی مشغول به کار شده‌اند.

وی با بیان اینکه حدود ۹۸ درصد ثبت نام شدگان در این سامانه مشغول به کار شده‌اند، ابراز داشت: سامانه «سابک» برای تشخیص و شناسایی متقاضیان واقعی شغل و رفع معضلات بیکاری ایجاد شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان یکی دیگر از دلایل شکل گیری این سامانه را ایجاد پل ارتباطی بین کارفرمایان و کارجویان دانست و تصریح کرد: در حال حاضر ۲۲۱ فرصت شغلی برای بکارگیری و استخدام در کاشان شناسایی شده‌اند که آماده استخدام نیرو در مجموعه خود هستند.

توزیع ۶۰ تن روغن مایع در روزهای آینده در کاشان

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلاتی که طی روزها و هفته‌های گذشته برای مردم در زمینه تهیه روغن مایع وجود داشت، بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده قرار است ۶۰ تن روغن مایع به زودی بین مردم کاشان توزیع شود.

خاندایی با اشاره به اینکه روغن به اندازه کافی وجود دارد، خاطرنشان کرد: روغن‌های موجود به تدریج و به صورت پیوسته در بین مردم با استفاده از سامانه رهتاب توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه مناطق حاشیه‌ای و کمتر برخوردار در اولویت توزیع هستند، افزود: مردم می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و ارائه کد ملی و تاریخ تولد روغن سهمیه ای خود را از فروشگاه‌های مجاز تهیه کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان افزود: کمیته توزیع کالا وظیفه ساماندهی و سیاست گذاری برای کالاهای سهمیه ای را بر عهده دارد.

وی گفت: قیمت‌های توزیع شده به قیمت مصوب و درج شده بر روی قوطی به فروش می‌رسد و هیچ واحد صنفی حق افزایش قیمت و فروش با قیمتی بالاتر از قیمت درج شده بر روی بطری را ندارد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0