• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

۲۵۰ هزار ماسک رایگان بین نیازمندان خراسان شمالی توزیع شد

  • 29 مهر 1399 - 18:48

بجنورد- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: ۲۵۰ هزار عدد ماسک در اماکن متبرکه تولید و به صورت رایگان بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عظیم آسوده عصر امروز در مراسم تجلیل از واقفان خراسان شمالی که در آستان مقدس امام زاده سید عباس بن موسی بن جعفر (ع) برگزار شد، اظهار کرد: بالغ بر ۱۲ هزار بسته معیشتی در ایام کرونا بین خانواده‌های نیازمند استان توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با تاکید بر اینکه چند هزار بسته بهداشتی نیز تهیه و توزیع شده است، گفت: ۲۵۰ هزار عدد ماسک در اماکن متبرکه تولید و به صورت رایگان بین نیازمندان توزیع شد.

وی از راه اندازی مرکز حفظ مجازی قرآن کریم در استان طی هفته آتی خبر داد و افزود: همچنین تا هفته آینده پروژه انرژی خورشیدی امام زاده سید عباس به بهره برداری می‌رسد و ۴ پروژه دیگر انرژی خورشیدی تا یک ماه دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آسوده از وقف یک اختراع در استان خبر داد و بیان داشت: یک مخترع، اختراع خود که خوراک پز خورشیدی بود را با تمام امتیازها وقف کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی در انتها گفت: استخر ایوب نبی که مشکلات فراوانی داشت سامان یافته و آماده بهره برداری است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.