تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

۲۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایلام ایجاد شد

  • 11 آبان 1399 - 15:09

ایلام- مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: در سال جاری دو هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایلام ایجاد شده است.

قنبر موسی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: کمیته امداد این استان در ارزیابی عملکرد حوزه اشتغال و کارآفرینی در بین استان‌های کشور در شش ماهه نخست امسال در شاخص‌های اصلی و عمده اشتغال توانست جایگاه برتر کشور را به دست آورد.

وی عنوان کرد: ارزیابی صورت گرفته در این زمینه در ۲۳ شاخص حوزه اشتغال و خودکفایی بوده و امداد ایلام در عمده این شاخص‌ها در جایگاه برتر کشور بوده است.

موسی نژاد با بیان اینکه جایگاه امداد ایلام در ارزیابی عملکرد حوزه اشتغال استان‌ها نسبت به سال گذشته در بین دیگر استان‌ها ۱۲ پله صعود داشته است، ادامه داد: عمده شاخص‌هایی که در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته‌اند شامل کاریابی، آموزش مهارت‌های شغلی، ایجاد فرصت‌های شغلی، راهبری شغلی، جذب منابع، پایداری طرح‌ها و موارد دیگر بوده است.

مدیرکل امداد استان ایلام تصریح کرد: امداد استان ایلام در شش ماهه نخست امسال توانسته است بیش از دو هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان جویای کار ایجاد کند و با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال نیز بیش از تعهدات خود در حوزه اشتغال عمل خواهد کرد.

موسی نژاد ادامه داد: توفیق حاصل شده برای این نهاد در حوزه اشتغال نتیجه همکاری و همراهی استانداری، بانک‌های عامل، دبیرخانه کارگروه اشتغال و دستگاه‌های مختلف همکار بوده است.

وی در پایان با عنوان اینکه توانمندسازی خانواده‌های نیازمند یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی این نهاد است، تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای مددجویان یکی از ظرفیت‌های بزرگ و برنامه مهم امداد ایلام در این زمینه است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها