تاریخ : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021

۳۰ روستای دیگر گلستان به شبکه جمع آوری پسماند پیوستند

  • 22 آبان 1399 - 7:58

گرگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: ۳۰ روستای دیگر استان گلستان به شبکه جمع آوری پسماند پیوستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسمی با حضور میرمحمد غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، چند دستگاه خودرو نیسان جمع آوری پسماند به دهیاری های استان تحویل داده شد.

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، با تحویل این خودروها، ۳۰ روستای دیگر استان به شبکه جمع آوری پسماند پیوستند.

غراوی ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده، بخش عمده ای از پسماندهای روستایی استان پس از انتقال به سکوهای شهرداری ها، به سایت های آق قلا و آزادشهر منتقل می شود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان هم در این مراسم گفت: این خودروها از محل اعتبارات ماده ۵۸ سال ۹۸ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تهیه و به سه دهیاری اسبومحله گرگان، بلوچ آباد سیاه خان رامیان و نیلی آزادشهر تحویل شد.

علی نصیبی افزود: ارزش ریالی این سه خودرو در مجموع ۸۵۰ میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: پنج دستگاه خودروی نیسان کمپرسی دیگر هم بزودی به دهیاری روستاهای سرکلاته خرابشهر کردکوی، مالای شیخ گینگ لیک کلاله، شهرک شهید بهشتی گنبدکاووس، پیچک محله علی آباد کتول و تنگراه گالیکش واگذار می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان هم در این مراسم گفت: با توجه به همکاری مناسب دهیاری های بخش بهاران گرگان در پرداخت هزینه جمع آوری پسماند، ۳۵ عدد باکس جمع آوری مکانیزه پسماند به ارزش یک میلیارد ریال به شرکت تعاونی این بخش اهدا شد.

محسن سمیعی افزود: باتوجه به رویکرد های سازمان، آمادگی داریم تا نهایت همکاری را با دهیاری ها و بخشداری ها در رابطه با بخش های مختلف مرتبط با جمع آوری پسماند داشته باشیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها