تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

۳۰ هزار و ۵۹۵ خانواده آسیب پذیردر زنجان شناسایی شدند

  • 12 آبان 1399 - 9:01

زنجان-فرمانده سپاه استان زنجان،گفت: ۳۰ هزار و ۵۹۵ نیازمند و خانواده آسیب پذیر که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان نبودند توسط سپاه استان شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران درمحل استانداری زنجان، گفت: در راستای کمک به نیازمندان بانک اطلاعاتی توسط سپاه استان تشکیل شده است و براساس این آمار کمک‌ها انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: ۳۰ هزار و ۵۹۵ نیازمند و خانواده آسیب پذیر که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان نبودند توسط سپاه استان شناسایی شده است.

فرمانده سپاه استان زنجان، گفت: سپاه استان درچند مرحله اقلام بهداشتی و بسته‌های کمک معیشتی را بین نیازمندان دراستان توزیع کرده است و سپاه استان دو هزار و ۱۰۰ بسته در اختیار آستان قدس رضوی، ۸۰۰ بسته بین خانواده‌های زندانیان، هزار بسته هم به کمیته امداد و ۵۰۰ بسته هم به بهزیستی استان توزیع کرده است.

کرمی تاکید کرد: سپاه استان ۱۵۰ مورد جهیزیه به نوعروسان دراستان اهدا کرده است و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

وی ابراز داشت: سپاه استان درراستای دستگیری از نیازمندان ۵۰ هزتار بسته غذای گرم و ۵۰ هزار بسته بهداشتی دربین نیازمندان استان توزیع کرده است.

فرمانده سپاه استان زنجان، گفت: سپاه استان با همکاری بسیج کمک و دستگیری از اقشار آسیب پذیر جامعه را در دستور کاری خود داردو تا زمان ریشه کنی این بیماری شوم و نامبارک کمک‌های لازم انجام خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها