۳ تغییر در دادگستری شاهرود و میامی/ مراسم معارفه برگزار شد

  • 03 مرداد 1400 - 14:15

شاهرود- آئین تودیع و معارفه روسای دادگستری شهرستان‌های شاهرود و میامی و همچنین دادستان سابق و پیشین شاهرود به صورت همزمان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با پیش از ظهر یکشنبه به صورت همزمان مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و کنونی دادگستری دو شهرستان شاهرود و میامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد در حاشیه این دو مراسم همچنین دادستان جدید شاهرود نیز معرفی شدند.

در یکی از این مراسم که به میزبانی دادگستری شاهرود برگزار شد ضمن تقدیر از روح الله اسماعیلیان رئیس سابق دادگستری شاهرود، احمد مطهری نسب با حکم رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس جدید دادگستری این شهرستان منصوب شد، همچنین در حکم جداگانه‌ای ضمن تقدیر از تلاش‌های جواد پارسافر دادستان سابق شاهرود، حجت‌الاسلام رضی پارسا منش به عنوان دادستان جدید شاهرود معرفی شد.

در دیگر مراسم که در میامی برگزار می‌شد نیز طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه حمید اولادی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان میامی منصوب و از خدمات حجت‌الاسلام رضی پارسا منش که سابقاً در این سمت بود، تقدیر شد. به این ترتیب رئیس دادگستری میامی به شاهرود آمد تا دادستان این شهرستان شود.

گفته شده که قرار است اسماعیلیان و پارسافر رئیس سابق دادگستری و دادستان سابق شاهرود قرار است در سمنان مشغول به کار شوند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0