تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

۴۰۰ دستگاه لوازم گرمایشی به مددجویان مناطق محروم گلستان اهدا شد

  • 10 آبان 1399 - 21:09

گرگان- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان از اهدای ۴۰۰ دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عیسی بابایی اظهارکرد: مددجویان مناطق محروم در اولویت خدمت‌رسانی این نهاد قرار داشته و در همین راستا ۴۰۰ دستگاه لوازم گرمایشی به ارزش ۶۵۰ میلیون تومان به مددجویان مناطق محروم گلستان اهدا شد.

وی افزود: این لوازم، شامل ۳۰۰ دستگاه بخاری گازی و ۱۰۰ دستگاه آبگرمکن بود که را با اولویت مددجویان مناطق محروم تهیه و توزیع شد.

بابایی عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان در ۶ ماه نخست امسال هم ۳۳۰ دستگاه لوازم ضروری منزل شامل فرش، پنکه، آبگرمکن، بخاری و غیره را با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات این نهاد، مشارکت های مردمی و همراهی نیکوکاران و خیران تهیه و بین خانواده های نیازمند و محروم توزیع کرده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان از تامین لوازم ضروری منزل با هدف رفع مشکلات و بهبود وضعیت زندگی خانوارهای تحت حمایت این نهاد براساس نیاز سنجی و اعلام نیاز این خانوارها خبر داد.

بابایی با توجه به رویکرد کمیته امداد برای فقرزدایی و رسیدگی به نیازمندان مناطق محروم جامعه، افزود: این نهاد با توجه به عدم برخورداری روستاهای محروم از برخی امکانات، در نظر دارد با ارائه خدمات رسانی بیشتر با رویکرد توانمندسازی نسبت به تهیه و توزیع لوازم ضروری منزل، زمینه رفاه و آسایش مددجویان این مناطق را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا از طریق کد مهربانی و شماره حساب این نهاد به نیازمندان و محرومان کمک کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها