تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

۴۰ سارق متواری در هرمزگان دستگیر شدند

  • 22 اردیبهشت 1400 - 15:16

بندرعباس – جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: تلاش ضربتی گاراگاهان پلیس آگاهی استان در ۷۲ ساعت گذشته موجب شد ۴۰ سارق حرفه ای و متواری شناسایی و دستگیر شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد مشوق بیان داشت: در راستای مبارزه جدی با سارقان حرفه ای و شناسایی و کشف سرقت های انجام شده در سطح استان، طرح ضربتی مبارزه با سرقت های خرد به مدت ۷۲ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی در استان اجرا شد.

به گفته وی در اجرای این طرح ضربتی با اقدامات اطلاعاتی، بهره‌گیری از شیوه های پلیسی، گشت زنی های پنهان و آشکار و بازدید تخصصی و میدانی تعداد ۳۶ فقره انواع سرقت کشف و ۴۰ سارق شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان با تاکید بر ادامه طرح های ارتقای امنیت اجتماعی و طرح های مقابله ای و مبارزه با مجرمان حرفه ای و تحت تعقیب قضایی و جدیت پلیس در اجرای مستمر این طرح ها، از شهروندان خواست نسبت به نگهداری و حفاظت از وسایل نقلیه و منازل خود توجه و جدیت بیشتری داشته باشند.

مشوق توصیه کرد: مردم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در محیط پیرامونی خود مورد را فوری از طریق تلفن فوریت های پلیسی (۱۱۰) اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها