شهرستان ها

۴۰ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی در تنگستان افتتاح شد

بوشهر- در مراسمی با حضور استاندار و دیگر مسئولان استان بوشهر، ۴۰ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی در جایینک تنگستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار تنگستان پیش از ظهر جمعه در این مراسم اظهار داشت: توسعه و تقویت زیرساخت‌های روستایی در نقاط مختلف شهرستان تنگستان را در دستور کار داریم.

وی به افزایش چشمگیر طرح‌های آسفالت معابر اشاره کرد و ادامه داد: در کمتر از یک سال طرح آسفالت معابر روستایی تنگستان که باید در مدت ۱۰ سال انجام شود محقق شد.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای توسعه زیرساخت‌های عمرانی در روستاها شده است گفت: ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت برای معابر روستایی تنگستان نیاز بود و در حالی که سهمیه این شهرستان ۵۰ هزار متر مربع بود.

لطفی با توجه به نیاز آسفالت و تخصیص سالانه قیر، زمان ۱۰ ساله صرف می‌شود تصریح کرد: با تلاش بنیاد مسکن و مشارکت دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با تأمین ۱۵۰ هزار متر مربع آسفالت مورد نیاز شاهد تسریع در آسفالت روستاها هستیم.

وی تاکید کرد: این در حالی است که خدمات ارزنده‌ای در بسیج سازندگی اجرا و از تأمین ۱۵۰ هزار متر مربع آسفالت، ۱۳۰ هزار متر مربع آن انجام شد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا