شهرستان ها

۴۳ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در حال ساخت است

گنبدکاووس- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: ۴۳ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد کشور درحال ساخت است.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی بختیاری بعدازظهر پنج شنبه در آیین افتتاح واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد اظهارکرد: از برنامه های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان بوده و در این طرح یک رکن اشتغال و یک رکن مسکن مطرح است که در رکن اشتغال توفیقات خوبی داشتیم.

وی با اشاره مقوله مسکن مددجویان کمیته امداد، افزود: سیل سال ۹۸ به واحدهای مسکونی شمار زیادی از مددجویان خسارت زد که با همت مسئولان و مردم کارهای بزرگی انجام شد.

بختیاری ادامه داد: در سیل گلستان پنج هزار واحد مسکونی مددجویان نیازمند تعمیر بود که سال گذشته با همت بنیاد مسکن انجام شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اظهارکرد: همچنین دو هزار و ۵۴۴ واحد مسکونی ۱۰۰ درصد تخریب شده بود که بخشی از آنها در سال گذشته و بخشی هم امسال نوسازی شد.

وی گفت: در این نوسازی ۴۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بنیاد مسکن پرداخت شد و بخشی هم به صورت بلاعوض به این واحدها اختصاص یافت.

بختیاری تصریح کرد: یکی از مأموریت های اصلی کمیته امداد در سراسر کشور تأمین مسکن مددجویان است و تاکنون کلنک احداث ۴۳ هزار واحد مسکونی ویژه این افراد به زمین زده شده است.

وی تأکید کرد: در این طرح ها اولویت با فرزندان یتیم و خانواده های سه نفر به بالا است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا