تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

۴ اکیپ بر فعالیت اصناف در گرگان نظارت می کنند/پلمب واحدهای متخلف

  • 21 آبان 1399 - 19:45

گرگان- فرماندار گرگان گفت: چهار اکیپ پنج نفره با عضویت اصناف، صنعت و معدن، اماکن، بهداشت و فرمانداری در سطح گرگان کار نظارت و رسیدگی بر اجرای طرح محدودیت فعالیت مشاغل را بر عهده دارند.

محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص محدودیت فعالیت برخی از گروه های شغلی اظهارکرد: فعالیت گروه های شغلی سه و چهار از روز گذشته (۲۰ آبان) به مدت یک ماه در شهرستان گرگان ممنوع است.

وی افزود: چهار اکیپ پنج نفره با عضویت اصناف، صنعت و معدن، اماکن، بهداشت و فرمانداری در سطح شهرستان کار نظارت و رسیدگی بر اجرای این طرح بر عهده دارند.

حمیدی گفت: شهر به چهار قسمت تقسیم شده و این مأموران از ساعت ۶ الی ۹ شب، در مرحله اول به تذکر بسنده می کنند و اگر تمکین نکردند در مرحله بعد آن را پلمب خواهند کرد.

فرماندار گرگان گفت که روز گذشته ۵۰ درصد اصناف در اجرای این طرح همکاری کردند که امیدواریم این همکاری ها افزایش یابد.

وی از بسته بودن مراکز تفریحی النگدره و ناهارخوران خبرداد و از شهروندان خواست، با توجه به تعطیلی اصناف حدالامکان در خانه های خود بمانند.

گفتنی است تمام مشاغل گروه دوم شامل پاساژ، مراکز خرید، مال های فروش غیر مواد غذایی، تمرین و انجام مسابقات ورزشی، مراکز متبرکه و زیارتگاه ها، مساجد و مصلی ها، قنادی با فروش شیرینی تر، آب میوه و بستنی فروشی، مراکز تهیه و طبخ غذا با پذیرش مشتری (اغذیه فروشی، رستوران ها، آش و هلیم و مشابه)، آرایشگاه های مردانه، بازار فروش خودرو، مراکز شماره گذاری اتومبیل، فرش و موکت، وسایل بازی و اسباب بازی در فروشگاه های تخصصی، بازارهای موقت، فروش لوازم خانگی (عمده فروشی و خرده فروشی)، خدمات چاپ دیچیتال، چاپ وفعالیت های خدماتی وابسته به چاپ، تزئینات داخلی ساختمان، عمده فروشی، خرده فروشی کالاهای تزیینی ساختمان، کادویی فروشی، عمده فروشی و خرده فروشی انواع پوشاک، پارچه فروشی، آتلیه و عکاسی، آژانس مشاور املاک، پرده سرا، فروش مبلمان، عمده فروشی و خرده فروشی، فروش کیف و کفش (عمده فروشی و خرده فروشی)، فروش لوازم التحریر (عمده فروشی و خرده فروشی)، خیاطی، خرازی (عمده فروشی و خرده فروشی)، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، قنادی و شیرینی پزی (شیرینی خشک)، خشکبار عمده فروشی و خرده در شهرهای گرگان و گنبد کاووس از تاریخ ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر، از ساعت ۱۸ تعطیل بوده و مجاز به فعالیت نیستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها