تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

۵۹ بیمار کرونایی با شرایط بحرانی درچهارمحال و بختیاری بستری هستند

  • 26 فروردین 1400 - 17:45

شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:۵۹ بیمار کرونایی با شرایط بحرانی درچهارمحال و بختیاری بستری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید شیرانی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و ششمین روز از فروردین ماه سال ١۴٠٠ عنوان کرد: طی ٢۴ ساعت گذشته ١٢۶١ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ١١۶ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی گفت: طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۶٠۵ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ٨۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_١٩ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

وی تاکید کرد: هم اکنون ۵٣۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴١٧ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماریشان هستند.

وی تصریح کرد: متأسفانه طی ٢۴ ساعت گذشته شش مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید١٩ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ٨۵٨ نفر است.

وی افزود: هم اکنون ۵٩ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها