• امروز : یکشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 25 July - 2021

۷۲ روایت از شهدای گمنام و جاوید الاثر به چاپ سی‌ودوم رسید

  • 02 آبان 1399 - 12:51

سی‌ودومین چاپ کتاب «شهید گمنام: ۷۲ روایت از شهدای گمنام و جاوید الاثر» توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات شهید ابراهیم هادی چاپ دوم خود از کتاب «شهید گمنام: ۷۲ روایت از شهدای گمنام و جاوید الاثر» با گردآوری گروه فرهنگی شهید هادی، را با شمارگان هزار و ۵۰۰ نسخه، ۱۴۴ صفحه و بهای ۱۴ هزار تومان منتشر کرد.

با این نوبت کتاب «شهید گمنام» به سی‌ودومین چاپ خود رسید. انتشارات امینان چاپ نخست تا سی‌ام این کتاب را در دسترس مخاطبان قرار داده بود. انتشارات شهید ابراهیم هادی چاپ نخست خود از این کتاب را سال ۹۸ با شمارگان هزار و ۵۰۰ نسخه و بهای ۱۴ هزار تومان منتشر کرده بود.

پس از پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به سال ۱۳۶۷، نزدیک به ۵۰ هزار شهید به آغوش میهن بازگشتند. از این تعداد ۵ هزار شهید گمنام بودند و هنوز هم چند هزار شهید جاویدالاثر هستند. در این کتاب ۷۲ روایت از شهدای گمنام و جاویدالاثر را با زبانی داستانی روایت می‌کند. «شهید راه ولایت»، «احد»، «حکایت کفن‌پوشان»، «خورشید دوکوهه»، «ابوجعفر»، «مرا شناسایی کن»، «سلام بر ابراهیم»، «سلوک سرخ»، «چهار راه خندق»، «خاک‌های نرم کوشک»،‌ «گمشده مجنون»، «پرواز در قلاویزان»، «حر انقلاب»، «عاشق صادق»، «شهدای غریب»، «بیشتر تلاش کن»، «اردوگاه مفقودین»، «برادر عبدالله»، «مهمان خدا» و… عناوین برخی از روایت‌های درج شده در این کتاب است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها