تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

۷۸۰ میلیون ریال تجهیزات به بانک امانات پزشکی هلال احمر اهدا شد

  • 12 آبان 1399 - 9:15

بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اهدای تجهیزاتی به ارزش ۷۸۰ میلیون ریال به بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر استان توسط یک خیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد بخشی صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران از وجود ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی فعال در استان خبر داد و افزود: این بانک‌ها در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان آمادگی دارد تا اقلام و تجهیزات پزشکی بلااستفاده مردم نوعدوست و خیر استان را که علاقه مند به وقف آن‌ها هستند، نگهداری کرده و به بیمارانی که نیازمند این تجهیزات بوده به صورت رایگان امانت بدهد.

بخشی با بیان اینکه این بانک‌ها نقش بسزایی در رفع نیازهای پزشکی مردم به ویژه نیازمندان دارد، افزود: اگرچه تاکنون خیران زیادی در راستای تکمیل تجهیزات بانک‌ها همکاری داشته‌اند اما همچنان نیازمند مساعدت هستیم.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: تجهیزاتی به ارزش ۷۸۰ ریال توسط یک خیر انسان دوست به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان اهدا شده است.

بخشی ادامه داد: ۲۰ کپسول اکسیژن و ۵۵ مانومتر از جمله اقلام اهدایی توسط این خیر بوده که نقش بسزایی در رفع مشکلات درمانی نیازمندان دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها