۷ نفر از عاملان درگیری و تیراندازی لاهیجان دستگیر شدند

  • 05 آبان 1399 - 17:25

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری هفت نفر از عاملان درگیری و تیراندازی شب گذشته در شهرستان لاهیجان خبر داد، گفت: این افراد با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس گیلان، سردار عزیزاله ملکی در این باره گفت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی در منطقه لیالستان لاهیجان، مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد که چند نفر بر سر اختلافات مالی با یکدیگر درگیر شده‌اند، افزود: یک نفر از عاملان درگیری که از اراذل و اوباش سابقه دار است با تفنگ شکاری به خودرو پژو طرف دیگر درگیری شلیک و متواری شده بود.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه در صحنه درگیری دو متهم ۲۵ و ۳۶ ساله که برادر هستند دستگیر شدند، گفت: پلیس متهم اصلی و عامل تیراندازی را که مردی ۳۴ ساله است در خانه‌اش دستگیر کردند.

سردار ملکی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی در دو عملیات جداگانه، چهار نفر از اراذل و اوباش که ۳۰، ۳۲، ۳۵ و ۳۹ ساله هستند را در کمتر از ۱۵ ساعت دستگیر کردند.

وی با اعلام اینکه یک قبضه تفنگ شکاری غیرمجاز و سه قمه از متهمان کشف شد، گفت: ۷ متهم این پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0