تاریخ : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 10 رمضان 1442 Wednesday, 21 April , 2021

۸۲۰۰ دانش آموز ابتدایی در شادگان به شبکه «شاد» دسترسی ندارند

  • 07 آبان 1399 - 13:39

شادگان- رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان گفت: در حال حاضر هشت هزار و ۲۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی در این شهرستان به موبایل و شبکه شاد دسترسی ندارند.

سید صالح فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام شده، هشت هزار و ۲۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی در شهرستان شادگان فاقد گوشی هوشمند یا اینترنت هستند و امکان دسترسی به شبکه شاد را ندارند.

وی افزود: حدود ۱۳ هزار و ۳۶۵ دانش آموز مقطع ابتدایی به فضای مجازی دسترسی دارند که توسط شبکه شاد به آنها آموزش داده می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان ادامه داد: در شهرستان شادگان، ۸۰ درصد جمعیت دانش آموزی مقطع متوسطه از طریق آموزش حضوری و ۲۰ درصد مابقی جمعیت دانش آموزان این مقطع به صورت غیرحضوری از طریق شبکه آموزش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه شبکه شاد یک ظرفیتی بسیار خوبی در راستای ایجاد عدالت اجتماعی آموزشی است، افزود: دغدغه ما دسترسی تمام دانش آموزان به آموزش از طریق شبکه شاد و دیگر روش‌های نوین تدریس است.

فاضلی در پایان به اقدام‌های انجام شده برای دانش آموزانی که دسترسی به شبکه شاد برای آنها فراهم نیست، اشاره کرد و گفت: برای این دسته از دانش آموزان سعی شده تا امکان آموزش حضوری و با رعایت پروتکل‌ها فراهم شود و در صورت نبود آموزش حضوری، تدریس از طریق شبکه شاد برای آنها فراهم می‌شود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code