تاریخ : جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021

‍ کاهش ۸۱ درصدی تصادفات فوتی در جاده های ایلام

  • 05 آبان 1399 - 12:25

ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام از کاهش ۸۱ درصدی تصادفات فوتی در مهرماه سال جاری در جاده های استان خبر داد.

رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این موفقیت حاصل شده نشان از تلاش و همکاری ماموران پلیس راه، مردم فهیم استان، دستگاه قضائی، صدا و سیما، راهداری، رسانه‌ها و دیگر دستگاه‌های امدادی و خدماتی بوده است.

وی ادامه داد: برابر بررسی‌های صورت گرفته در بحث تصادفات جاده‌ای، نقطه آسیب پذیری، شدت برخورد خودروها در صحنه تصادفات بوده است که برای این موضوع تمهیداتی از جمله افزایش برخورد با تخلفات حادثه ساز به عنوان مهمترین عامل موثر بر شدت تصادفات اندیشیده شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام تصریح کرد: افزایش و ارتقای شاخص‌های ایمنی ترافیک در استان و توسعه دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت از جمله تدابیر موثر بر کاهش شدت تصادفات رانندگی بوده که در نیمه دوم سال جاری در حال توسعه و در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: در راستای کاهش پیشگیری از تصادفات، برنامه ریزی های مدونی برای نیمه دوم سال جاری تدوین شده و در دستور کار قرار گرفته است که در روزهای آتی به استحضار مردم شریف استان خواهد رسید.

همتی زاده در پایان گفت: از همه هم استانی‌های عزیز انتظار داریم در راستای کاهش پیشگیری از تصادفات و تلفات جاده‌ای با ماموران پلیس راه همکاری کنند و از ارتکاب تخلفات حادثه ساز که منجر به حوادث ترافیکی می‌شود خودداری کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها