ورزش

مالک استقلال ملاثانی: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نمی‌خواهند مسئله باشگاه ما را جمع کنند

مالک باشگاه دسته اولی استقلال ملاثانی گفت که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تمایل ندارند مسئله مالکیت این باشگاه حل شود.

سید سلطان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی و انتقال باشگاه با حکم دادگستری اظهار داشت: قدمت این باشگاه به بیش از 30 سال برمی‌گردد. مطابق اسناد، مهدی علیزاده (فرد شاکی برای در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه) امتیاز یک تیم لیگ دسته سومی را خریده است. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نمی‌خواهند این قضیه را جمع کنند.

«علیزاده از هیئت فوتبال خوزستان شکایت کرده است، چرا تیم من باید جابه‌جا شود؟»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: هیئت فوتبال خوزستان در این موضوع مقصر است. فرم انتقال باشگاه به نام من بوده است و اگر تیم جابه‌جا شود، مشکلات امنیتی رخ می‌دهد. بنی‌تمیم (مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان) حاضر نیست در این باره گفت‌وگو کنیم و چند ماه است که پاسخ مرا نمی‌دهد.

 

مالک باشگاه استقلال ملاثانی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال می‌داند حق با اوست، خاطرنشان کرد: تیمی که علیزاده خریده (تیم شهید مهران باقری گویم شیراز)، اصلاً وارد مسابقات نشده است و حکم صادره اصلاً قانونی نیست. نمی‌شود که حق یک منطقه 160 هزار نفری خورده شود و مطمئن باشید اگر اتفاق بدی بیفتد، مسئولان مجبور می‌شوند مسئله را به‌صورت ریشه‌ای حل کنند. من فرم انتقال امتیاز استقلال ملاثانی را امضا کرده‌ام، اما فدراسیون اصلاً در این باره از من سؤالی نکرد.

حسینی با بیان اینکه عملکرد سلیقه‌ای سبب بروز مشکل می‌شود، به تسنیم گفت: مگر قرار نیست فدراسیون فوتبال مشکلات این رشته را حل کند؟ ما حکم کمیته استیناف را داریم که به نفع ما بوده است. دادگاه بدون اینکه نظر یک کارشناس ورزشی را بگیرد، به نفع علیزاده حکم داده است.

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا