شهرستان ها

افزایش ۲۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه

کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از افزایش ۲۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فریبرز کرمی اظهار کرد: حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: طی چهار ماهه سال جاری حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان افزایش ۲۵ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه ۶۱ میلیون و ۲۲۴ هزار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده که نسبت به سال گذشته با تردد ۴۸ میلیون و ۸۱۶ هزار خودرو افزایش ۲۵ درصدی را داشتیم.

کرمی بیان کرد: ۵۲ میلیون و ۵۹۸ هزار خودرو سبک طی چهار ماهه سال جاری در محورهای مواصلاتی استان تردد کرده‌اند که نسبت به سال گذشته با تردد ۴۱ میلیون و ۴۹۰ هزار تردد افزایش ۲۶ درصدی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: هشت میلیون ۶۲۵ هزار خودرو سنگین در جاده‌های استان کرمانشاه تردد کرده‌اند که نسبت به سال قبل افزایش ۱۷ درصدی را داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: حجم ترددها در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با شروع سفرهای تابستانی افزایش یافته و به همین خاطر رانندگان باید با سرعت مطمئنه و مناسب حرکت کنند زیرا بزرگترین حوادث رانندگی همیشه در اثر کوچک‌ترین بی احتیاطی‌ها اتفاق می‌افتد.

کرمی اضافه کرد: بیشترین تردد در محور کرمانشاه به بیستون با سه میلیون و ۲۵۲ هزار تردد توسط دوربین‌های هوشمند ثبت شده و کمترین تردد در محور سومار به گیلانغرب با تردد ۹۱ هزار خودرو است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا