شهرستان ها

حل مشکل بیکاری خواسته اصلی مردم کرمانشاه است

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: حل مشکل بیکاری خواسته اصلی مردم کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن امیری مقدم بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت عملیات نصر هفت و یادواره شهدای لشکر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و آئین تجلیل از فرماندهان و خانواده شهدای عملیات نصر هفت، اظهار کرد: استان کرمانشاه حق بزرگی به گردن کشور دارد و هزینه‌های گزافی برای حفظ انقلاب و ایران اسلامی به‌ویژه در دوران دفاع مقدس پرداخت کرده و به‌همین دلیل مشکلات و نابسامانی‌های کنونی شایسته مردم صبور و قهرمان آن نیست.

وی افزود: جوانان استان کرمانشاه بسیار قانع و کم ادعا هستند و بسیاری از آن‌ها فقط یک شغل از مسئولان خواسته‌اند اما متأسفانه این درخواست حداقلی هم از آن‌ها دریغ شده‌است.

استاندار کرمانشاه با بیان این‌که با توسل به خداوند متعال تمام توان و انرژی خود را برای خدمت به مردم استان به کار گرفته‌ام، تصریح کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا در ادامه مسیر شهدای گران‌قدر انقلاب دچار لغزش و انحراف نشویم زیرا اگر تلاش و خدمت، مخلصانه و در مسیر باری‌تعالی نباشد به تعبیر قرآن در هر ۲ دنیا خسارت بار است.

امیری مقدم با بیان این‌که برکت انقلاب اسلامی قرار داشتن در مسیر اهل‌بیت (ع) است، گفت: نقاط عطف و قله‌های انقلاب به‌صورت دقیق از عاشورای حسینی گرفته شده از عرفان و ایثار رزمندگان، شجاعت و جان‌فشانی آن‌ها و توکل و شب‌زنده‌داری تا جدا شدن سر بسیاری از رزمندگان به‌مانند مولایشان امام حسین (ع) و حتی تشنه به شهادت رسیدن بسیاری از رزمندگان از جمله شهدای عملیات نصر هفت است.

وی بیان کرد: شعار رهبر انقلاب درباره‌ی جهاد تبیین نیز برگرفته از روشنگری حضرت زینب سلام‌الله‌علیها پس‌از واقعه کربلا بوده زیرا اگر ایشان نبود بنابر آن شعر معروف «کربلا در کربلا می‌ماند» و امروز نیز وظیفه همه ماست که ایثارگری و جان‌فشانی رزمندگان و شهدای بزرگ انقلاب را برای نسل‌های جوان و جهانیان بازگو کنیم.

گفتنی است، در پایان این مراسم نیز آئین تجلیل از فرماندهان و خانواده‌های شهدای عملیات نصر ۷ هفت با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا