ورزش

جلسه ویژه مدیران پرسپولیس با محوریت مهاجم خارجی

هیئت مدیره پرسپولیس روز گذشته جلسه‌ای را در محل باشگاه برگزار کردند.

به گزارش “ورزش سه”، عصر روز گذشته اعضای هیئت مدیره پرسپولیس که حسین خبیری و حسین شهریاری نیز به جمع آنها اضافه شده‌اند، در محل باشگاه پرسپولیس دور هم جمع شدند تا درباره موضوعات مختلف جلسه‌ای را برگزار کنند؛ این نخستین جلسه هیئت مدیره تازه سرخپوشان بود.

در تصویری که باشگاه پرسپولیس از این جلسه منتشر کرده، امیرعلی حسینی، مسئول اموربین‌الملل پرسپولیس، حضور دارد. او مامور مذاکره با گزینه خط حمله پرسپولیس بود و حضورش نشان می‌دهد که احتمالا گزارشاتی در این باره را به هیئت مدیره ارائه کرده است.

اگرچه باشگاه پرسپولیس در گزارش مربوط به جلسه اشاره‌ای به بررسی وضعیت مهاجم موردنظر نکرده اما شنیده‌ها حاکی از آن است که در این جلسه صحبت‌های مختلفی در این باره مطرح شد و رضا درویش وعده داد که به زودی مهاجم خارجی سرخپوشان جذب خواهد شد.

آنطور که روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده «بررسی قراردادهای کارگزاری و اسپانسری، شرایط باشگاه، وضعیت تیم و حضور پر قدرت پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر در فصل جدید» موضوعات مورد بحث در این جلسه بوده است.

اعضای هیئت مدیره پس از حضور در ساختمان باشگاه راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند تا با یحیی گل‌محمدی و شاگردانش دقایقی را سپری کنند.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا