ورزش

بارسلونا در تدارک شکایت از بازیکن ختافه به دلیل توهین به کومان

باشگاه بارسلونا در نظر دارد برای دفاع از سرمربی خود از بازیکن حریف اخیر این تیم که به مرد هلندی توهین کرده است شکایت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، باشگاه بارسلونا برای شکایت از «نیوم» بازیکن تیم فوتبال ختافه که در جریان بازی شنبه شب این تیم مقابل کاتالان‌ها به رونالد کومان اهانت کرده است، دست به کار می‌شود.

کومان پس از باخت یک بر صفر شاگردانش مقابل ختافه مدعی شد که بازیکن حریف خطاب به او از الفاظ توهین‌آمیز استفاده کرده است. او این ادعا را بلافاصله پس از پایان بازی و در نشست خبری پس از مسابقه مطرح و اعلام کرد که به بوردالاس، همتای خود در تیم ختافه هم اطلاع داده که چگونه بازیکنش به او بی‌احترامی و اهانت کرده است هرچند از بیان دقیق جملاتی که نیوم به او گفته بود خودداری کرد.

 

اکنون طبق نشریه اسپورت، باشگاه بارسلونا در تدارک شکایت از هافبک تیم ختافه است و قصد دارد برای او در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا پرونده‌ای به جریان بیندازد.

در صورت شکایت باشگاه بارسلونا از نیوم و اثبات اتهام او توسط مقامات کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، بسته به نوع و محتوای توهین صورت گرفته به کومان، این احتمال وجود دارد که برای او از یک تا سه جلسه محرومیت در نظر گرفته شود و اگر تخلف او شدید تشخیص داده شود حتی ممکن است که مجازات او تا یک ماه محرومیت افزایش پیدا کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا