ورزش

قریشی: جدایی بازیکنان تأثیرگذار به تیم ذوب‌آهن شوک می‌دهد/ قطعاً بهتر از فصل گذشته نتیجه می‌گیریم

محمد قریشی مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، این تیم به روزهای خوبش برمی‌گردد و قطعاً بهتر از فصل گذشته نتیجه خواهد گرفت.

محمد قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن گفت: شرایط تیم ما بد نیست و بعد از انجام تمرینات بدنسازی، حالا فشار تمرینات کمتر شده است و بازی‌های دوستانه انجام می‌دهیم. تمرینات ما طبق برنامه‌های کادر فنی جلو می‌رود و علی دشتی و نبی‌زاده هم به تیم اضافه شده‌اند. تمام تلاش ما این است که تا شروع لیگ برتر به آمادگی صد درصد برسیم. 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که «آیا جدایی بازیکنان تأثیرگذار ذوب‌آهن به این تیم ضربه نخواهد زد؟»، تصریح کرد: مطمئناً وقتی تعداد زیادی از بازیکنان تأثیرگذار یک تیم جدا می‌شوند شرایط سخت می‌شود و این موضوع به ذوب‌آهن هم شوک می‌دهد. با این حال باشگاه و کادر فنی تلاش کردند تا بازیکنان خوبی به تیم اضافه شوند. امسال تیم جوان‌تر شده است و بازیکنان فصل قبل ذوب‌آهن هم عقیده دارند که این تیم می‌تواند موفق شود. من اطمینان دارم که ذوب‌آهن به روزهای خوبش برمی‌گردد و قطعاً بهتر از فصل گذشته نتیجه خواهد گرفت.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند انتخاب رحمان رضایی یک انتخاب پُرریسک برای ذوب‌آهن بوده است، خاطرنشان کرد: رضایی اولین سالی است که قرار است به‌عنوان سرمربی در لیگ برتر فعالیت کند. 50 درصد از موفقیت‌های این مربی به دانش و توانایی‌اش بستگی دارد و 50 درصد هم بازیکنان نقش دارند. تمام تلاش ما این است که خواسته‌های رضایی را به بهترین شکل پیاده کنیم و عملکردمان طوری باشد که این مربی نتایج خوبی بگیرد.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا