ورزش

محمدی‌مهر: امیدوارم ذوب‌آهن مشکلاتم را حل کند/ تغییرات زیاد کار ما را سخت می‌کند

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تیم ما تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته و همین موضوع کارمان را در لیگ بیستم سخت می‌کند.

فرشاد محمدی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال ذوب‌آهن و اینکه آنها تعداد زیادی از بازیکنان تاثیرگذارشان را از دست داده‌اند گفت: هفت، هشت بازیکن خوب از تیم ما جدا شده‌اند که جزو بازیکنان ثابت تیم بودند ولی تعدادی بازیکن جدید هم آمده‌اند که کیفیت فنی خوبی دارند. این تغییرات زیاد کار ما را سخت می‌کند چون نیاز به زمان داریم تا با یکدیگر هماهنگ شویم. باید سخت تلاش کنیم تا خیلی زود به هماهنگی برسیم و نتایج خوبی بگیریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا ذوب‌آهن می‌تواند با رحمان رضایی نتایج ضعیف فصل گذشته را جبران کند؟» اظهار داشت: این اولین تجربه رضایی در لیگ برتر است. این مربی روی کارش وقت می‌گذارد و ما یک ماه است که تمرین می‌کنیم تا به شرایط خوبی برسیم. امیدوارم با هدایت رضایی نتایج خوبی بگیریم.

محمدی‌مهر در ارتباط با وضعیت فعلی خودش و اینکه گفته می‌شود با چند پیشنهاد مواجه شده است، خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد داشتم که به باشگاه هم گفتم ولی دوست داشتم اینجا بمانم. یکسری صحبت‌ها با باشگاه در مورد برخی مشکلات انجام دادم و قرار بود که برطرف شود ولی هنوز برطرف نشده است. شاید من بدشانس هستم اما امیدوارم باشگاه هر چه زودتر مشکلاتم را برطرف کند.

 

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا