شهرستان ها

تشدید نظارت بر شبکه توزیع گوشت مرغ در لرستان

خرم‌آباد- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از تشدید نظارت بر شبکه توزیع گوشت مرغ خبر داد و گفت: امیدواریم با تأمین و عرضه مرغ گرم بحث کاهش قیمت را طی روزهای آتی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهزاد منصوری شامگاه یکشنبه در سخنانی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد که بحث مربوط به افزایش قیمت گوشت مرغ را همکاران ما نظارت جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: ما فراتر از قیمتی که جهاد کشاورزی و سازمان صمت اعلام می‌کند دیگر افزایش قیمتی را نمی‌پذیریم و مازاد بر آن را به عنوان گرانی، همکاران مجموعه حوزه تعزیرات حکومتی برخورد می‌کنند.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان افزود: امیدواریم با تمهیدات مجموعه ستاد تنظیم بازار، تأمین و عرضه مرغ گرم با توجه به میزان جوجه ریزی و حجم ذخیار استان، بحث کاهش قیمت گوشت مرغ را داشته باشیم.

منصوری با بیان اینکه نظارت بر شبکه توزیع را تاکید کرده‌ایم، از مرغداری تا کشتارگاه و از کشتارگاه تا بازار را نظارت کامل کنند، تصریح کرد: قیمت‌های نظارتی اعلام می‌شود و هر آنچه خارج از این باشد جمع آوری و با نرخ مصوب تنظیم بازار در بازار عرضه خواهد شد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا