ورزش

گرایی: از تمرینات دور نبودم/ فقط برای مدال طلا می‌جنگم

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: اگر برای تیم ملی انتخاب شوم فقط برای مدال طلا می‌جنگم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در گفت‌وگو با سایت فدراسیون کشتی اظهار داشت: با توجه به تعطیلی کشتی در چند ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات خود را رها نکرده بودم و به صورت انفرادی تمرینات آمادگی جسمانی و فنی را انجام می‌دادم.

وی در مورد برگزاری مسابقات لیگ تصریح کرد: برگزاری لیگ از لحاظ مالی برای کشتی گیران خوب بود اما رقم‌هایی که با کشتی گیران قرارداد می‌بندند، آنچنان که باید نیست اما همین نیز کمک خوبی برای کشتی گیران است. همین که سوت آغاز مسابقات با برگزاری مسابقات لیگ خورد، کمک خوبی به کشتی گیران شد.

گرایی در مورد شرایط جسمانی و فنی‌اش در این مسابقات گفت: از قبل تمرین داشتم و شرایط جسمانی‌ام نیز خوب بود، البته به خاطر ارنج تیمی در وزن 82 کیلوگرم کشتی گرفتم اما رقابت‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتم و به نظر خودم بد نبودم.

وی در مورد آغاز تمرینات تیم‌های ملی گفت: خوشبخاته بعد از 8 ماه دوری به تمرینات بازگشتیم. در حال حاضر 79 کیلوگرم وزن دارم و برای حضور در وزن 77 کیلوگرم مشکلی نخواهم داشت، شرایط اردو نیز خوب است، البته وظیفه ما تمرین کردن و کشتی گرفتن است و در هر شرایطی باید به دنبال آماده سازی خود باشیم.

او ادامه داد: چون در این چند ماه از تمرینات دور نبودم در اردو نیز مشکل خاصی برای تمرین ندارم و اذیت نمی‌شوم و دیروز نیز تمرینات وزنه را به خوبی برگزار کردیم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن 77 کیلوگرم خاطرنشان کرد: باید از حاشیه دور شویم و به فکر کشتی گرفتم باشیم، اگر برای تیم ملی انتخاب شدم فقط برای مدال طلا می‌جنگم. برای یک جنگنده هیچ فرقی نمی‌کند که با چه حریفی روبرو می‌شود و فقط به دنبال پیروزی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا