دانش و فناوری

پیام تسلیت دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برای درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد


دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی شهادت مدافع سلامت محمد زارع جوشقانی رئیس بیمارستان لبافی نژاد را تسلیت گفت.


به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از  مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیامی شهادت مدافع سلامت محمد زارع جوشقانی رئیس بیمارستان لبافی نژاد را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

«و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده (سوره  مائده آیه ۳۲)

شهادت استاد متعهد، فداکار و مدافع سلامت کشور دکتر محمد زارع جوشقانی رئیس بیمارستان شهید لبافی نژاد که جان عزیز خود را در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا نثار کرد به مردم عزیز ایران به ویژه خانواده بزرگ نظام سلامت و مدافعان پرافتخار سلامت کشور تسلیت عرض می‌کنم.

از زمان شیوع و فراگیری ویروس کرونا، قهرمانان سلامت در این شرایط حساس همچون رزمندگان اسلام در دفاع مقدس با تمام وجود و ایثار به مقابله با این ویروس فراگیر برای نجات جان مردم کشور پرداختند و در این راه مقدس، شهدای عزیزی را به کشور تقدیم کردند و دکتر زارع نیز یکی از اساتید فاضل دانشگاه بود که در خط مقدم نبرد با این ویروس نامانوس کوشش و ایثار فراوان داشت و با بذل جان عزیز خود به دو برادر شهیدش که در دفاع مقدس به فیض شهادت رسیده بودند ملحق شد و نام ایشان همچون دیگر شهیدان در تاریخ ایران اسلامی ماندگار و جاودانه شد.

ضمن تسلیت شهادت این استاد فداکار به خانواده محترم و آرزوی صبر جمیل، از خداوند متعال برای دکتر زارع علو درجات را مسئلت داشته و یاد و خاطره تمام شهدای مدافع سلامت را گرامی می دارم.»

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا