ورزش

سرپرست آلومینیوم اراک: حرکتی برای اصلاح ورزشگاه ما انجام نشده است/ باید دست به عصا پیش برویم

سرپرست باشگاه آلومینیوم اراک گفت که هنوز حرکتی از سوی نهادهای ورزشی استان برای اصلاح ورزشگاه خانگی تیم فوتبال این باشگاه انجام نشده است.

خلیل دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک اظهار داشت: در حال آماده‌سازی ورزشگاه امام خمینی (ره) هستیم تا در شهر دیگری مجبور نشویم میزبان سایر تیم‌ها باشیم. این ورزشگاه اشکالات زیادی دارد که فکر می‌کنم می‌توانیم در فرصت باقیمانده می‌توانیم آنها را برطرف کنیم. با برطرف شدن مشکلات اصلی ورزشگاه به مشکلی برخورد نخواهیم کرد.

وی در مورد عدم همکاری نهادهای ورزشی استان برای برطرف شدن مشکلات ورزشگاه تصریح کرد:‌ در جریان پیگیری‌ها نیستم، اما تاکنون حرکتی انجام نشده است. اگر تمهیداتی اندیشیده شده بود، تاکنون باید پیمانکاری می‌آمد که هنوز اتفاقی رخ نداده است. مدیرکل ورزش و جوانان استان موضوع را پیگیری می‌کرد و به دنبال بودجه و انجام کارهای قانونی بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

سرپرست باشگاه آلومینیوم اراک راجع به بیانیه تند این باشگاه بیان کرد: شرکت آلومینیوم خصوصی است و متولی ورزش استان نیست. این شرکت از خودگذشتگی داشته است و بیراه نگفتیم. شرکت می‌توانست جای دیگری سرمایه‌گذاری کند، اما سرمایه‌اش را در ورزش گذاشت و در فوتبال کمک می‌کند. آنها انتظار دارند هزینه‌ای که می‌کنند، نمودی داشته باشد.

« آلومینیوم شرکتی کارگرمحور است و ما می‌توانستیم بخشی از امکانات رفاهی را برای کارگران فراهم کنیم که این پول در فوتبال صرف شد.»، دارابی ضمن بیان این جمله گفت: این شرکت برند، سهام و نقدینگی خود را وسط می‌گذارد و متولیان استان هم باید به همین نسبت کمک کنند. البته استاندار اراک مانند یک عضو هیئت مدیره باشگاه تلاش می‌کند، اما انگار مشکلات بودجه‌ای وجود دارد.

وی درباره برنامه تیم آلومینیوم اراک در هفته آینده خاطرنشان کرد: تمرینات در موعد مقرر انجام می‌شود و در تهران با فولاد خوزستان و سپس در اراک فجر سپاسی بازی می‌کنیم. این برنامه تیم ماست و اگر تغییری در آن ایجاد نشود، بازی‌های تدارکاتی خوبی برای ما خواهد بود.

سرپرست باشگاه آلومینیوم اراک در مورد افزایش قیمت بازیکنان اظهار داشت: کسی باور نمی‌کند یک تیم لیگ برتری با بودجه 19 میلیارد تومانی بسته شده باشد. بازیکنان زیادی هنگام مذاکره، پیشنهادهای بالاتری می‌دادند که ما با چانه زدن و قول پرداخت دستمزدها در موعد مقرر، تلاش کردیم آنها را مجاب کنیم. نتوانستیم با چند بازیکن لیست خطیبی به  توافق برسیم، اما به جز آنها با سایر بازیکنان موردنظر او به توافق رسیدیم.

دارابی درباره فسخ قرارداد معراج اسماعیلی تصریح کرد: اسماعیلی اضافه وزن داشت و سرمربی تیم از او راضی نبود. گفتند این بازیکن را در اردو به شرایط ایده‌آل می‌رسانیم که  این اتفاق رخ نداد.

وی در مورد هدف آلومینیوم‌سازان در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال به تسنیم گفت: به امید خدا تلاش می‌کنیم رتبه نسبتاً خوبی بگیریم. دور از دسترس نیست که بتوانیم رتبه قابل قبولی در جدول کسب کنیم و مانند تیم‌هایی که در اولین سال حضور در لیگ برتر سقوط کردند، نباشیم. تمرینات ما به خوبی دنبال می‌شود و خطیبی از شرایط تیم راضی است.

سرپرست باشگاه آلومینیوم اراک درباره وضعیت اسکان تیم‌های میزبان در این شهر خاطرنشان کرد: ما از لحاظ هتل مشکلی نداریم. امسال که برای اولین بار به لیگ برتر آمده‌ایم، تلاش کردیم بودجه‌بندی مرتبی داشته باشیم و با بودجه‌ای که برای باشگاه در نظر گرفته شده است، باید دست به عصا جلو برویم تا اواسط نیم‌فصل، بودجه ما به پایان نرسد! کارگران کارخانه آلومینیوم زحمت می‌کشند و دسترنج آنها برای باشگاه هزینه می‌شود. امیدوارم با کمک متولیان ورزش استان مرکزی، آلومینیوم به‌عنوان تنها نماینده استان در فصل آینده موفق باشد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا