شهرستان ها

میزان شیوع بیماری کرونا در زنجان بالا است

زنجان-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان،با بیان اینکه میزان شیوع بیماری کرونا در استان زنجان بالا است، گفت: این امر باعث شده تا انتقال این بیماری از افراد آلوده به دیگران بالا رود.

محمدرضا صائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه بیماری کرونا در استان زنجان همچنان تاخت و تاز می‌کند، گفت: رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی باعث شده هیچ نقطه ای از استان زنجان سفید نباشد.

وی اظهار کرد: رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی توسط برخی ها باعث شده تا عده ای هم که رعایت می کنند در کنترل بیماری کرونا دچار مشکل شوند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با بیان اینکه باید خیز بیماری کرونا را باید کنترل کنیم، گفت: تنها راه حل کنترل بیماری کرونا این است که بالای ۹۵ درصد مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

صائینی با بیان اینکه میزان شیوع بیماری کرونا در استان زنجان بالا است، ابراز داشت: این امر باعث شده تا انتقال این بیماری از افراد آلوده به دیگران بالا رفته است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان، برلزوم تداوم محدودیت های کرونایی دراستان تاکید کرد و گفت: تمام شهرستانهای استان در وضعیت قرمز دارند و می طلبد که مردم بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا