شهرستان ها

تجهیزات بیمارستانی و اورژانس شهرستان راور تأمین شد

راور-نماینده مردم کرمان و راور گفت: با درخواست تأمین یک دستگاه سونوگرافی، چند دستگاه ونتیلاتور و تجهیزات پزشکی برای اورژانس جدید بیمارستان راور توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان موافقت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی پیش از ظهر دوشنبه در نشست مشترک با رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و فرماندار راور به منظور رفع مشکلات درمانی و بهداشتی راور، ضمن تقدیر از اقدامات خوب دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت و ریاست بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) راور اعلام کرد: علیرغم همه تلاش‌ها در زمینه مهار کرونا، نگرانی‌های جدی در زمینه شیوع موج جدید این ویروس در شهرستان راور نیز وجود دارد.

وی اظهار داشت: انتظار این است دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مجموعه درمانی شهرستان راور اقدامات لازم را برای رفع مشکلات مربوطه در دستور کار قرار دهند و اقدامات پیشگیرانه را عملیاتی کنند.

در این نشست با درخواست نماینده مردم کرمان به منظور اختصاص یک دستگاه سونوگرافی و چند دستگاه ونتیلاتور برای بیماران کرونایی و تجهیزات مربوط به اورژانس جدید بیمارستان راور توسط ریاست دانشگاه موافقت شد.

در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز از همکاری پورابراهیمی به دلیل پیگیری جذب اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی کرمان و کمک به رفع مشکلات در زمینه تجهیزات بیمارستانی تقدیر کرد و افزود: سال گذشته اتفاقات خوبی در حوزه تهاتر در دانشگاه علوم پزشکی کرمان رقم خورد.

حمیدرضا رشیدی نژاد ادامه داد: با توجه به مشکلات شهرستان راور تجهیزات درخواست شده در این نشست در اختیار مرکز بهداشت شهرستان راور قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا