فرهنگ

ساعت فعالیت کتابخانه مرکزی پارک شهر افزایش یافت

ساعت کار کتابخانه عمومی مرکزی پارک شهر از صبح امروز شنبه ۲۵ دی ماه در روزهای عادی و تعطیل افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به درخواست جمعی از دانش آموزان و دانشجویان عضو کتابخانه مرکزی پارک شهر، ساعت فعالیت کتابخانه از صبح امروز شنبه ۲۵ دی ماه افزایش یافت.

کتابخانه مرکزی پارک شهر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۱ و روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات از ۸ صبح تا ۱۸ باز و به اعضای کتابخانه خدمت رسانی خواهند کرد.

به منظور حفظ سلامت اعضا و کارکنان کتابخانه مرکزی پارک شهر، رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا الزامی و ضروری است همه مراجعان در تمام مدتی که در بخش‌های مختلف کتابخانه حضور دارند، از ماسک استفاده کنند و در صورت عدم رعایت این موضوع از پذیرش و ارائه خدمات به این افراد خودداری خواهد شد.

کتابخانه مرکزی پارک شهر واقع در خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، ورودی درب چهار با داشتن ۸۰ هزار و ۲۲۱ نسخه کتاب دارای بخش های مختلف همچون سالن مطالعه خواهران و برادران، بخش نشریات، بخش ویژه نابینایان، بخش کودک و نوجوان، اتاق های مطالعه vip مخصوص پژوهشگران ،خدمات مرجع و پایگاه های اطلاعاتی، بخش ارسال کتاب از طریق پیک ؛ میزبان مردم کتابدوست تهرانی است و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی به عضویت کتابخانه در آیند و ضمن استفاده از سالن های مطالعه از خدمات بخش های مختلف آن بهره مند شوند.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا