شهرستان ها

پاس پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد/همدانی‌ها بایدحمایت کنند

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: برای موفقیت به همدان آمدم و اگر امکانات و شرایط فراهم باشد، صعود پاس به لیگ دسته اول دور از دسترس نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام رسمی باشگاه پاس همدان، مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید این تیم برای فصل جدید مسابقات لیگ دسته دو کشور انتخاب شد تا از امروز کارش را به صورت رسمی با این تیم آغاز کند.

پاشازاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بعد از رایزنی‌های فراوان با مسئولان باشگاه و فوتبال همدان و بررسی همه جوانب این مسئولیت را پذیرفتم و حالا که این مسئولیت را پذیرفتم آمدم تا با همه توانم برای اعتلای نام پاس و فوتبال همدان تلاش کنم.

سرمربی تیم پاس گفت: تجربه زیادی در لیگ دو دارم و سابقه چند صعود از لیگ دو به لیگ یک را هم دارم. در مجموع شناخت خوبی از لیگ‌های پایین دارم. من با همه تجربه و توانم به همدان آمدم و امیدوارم همدان هم با همه ظرفیت‌هایش پشت تیم پاس باشد. این تیم صعود کردنی است، منوط به اینکه امکانات سخت افزاری و مالی خوبی فراهم باشد و اینجا همه دست به دست هم دهند.

وی افزود: پاس از نام‌های بزرگ فوتبال ایران است که متاسفانه چند سالی از سطح اول فوتبال ایران دور بوده. حیف پاس است که جایش در سطح اول فوتبال ایران خالی باشد و من امیدوارم بتوانیم پاس را به سطح اول فوتبال ایران برگردانیم.

پاشازاده گفت: از عباس صوفی شهردار فوتبال دوست فوتبال همدان که زحمات زیادی برای فوتبال همدان می‌کشد تشکر می‌کنم که بستر این همکاری را فراهم کرد. من از همه فوتبالی‌های همدان از مسئولان سیاسی و ورزشی گرفته تا هواداران این تیم درخواست دارم این فصل برای صعود به لیگ یک همدل شوند تا انشاءالله رویای چند ساله آنها به واقعیت بپیوندد. من برای صعود با پاس به همدان آمدم و از همدان هم انتظار دارم برای این منظور ما را یاری نمایند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا