ورزش

مشکل اصلی باشگاه پرسپولیس برای افزایش رقم قرارداد خلیل‌زاده/ چالش بزرگ پیش روی هیئت مدیره

باشگاه پرسپولیس برای افزایش رقم قرارداد شجاع خلیل‌زاده با یک مشکل بزرگ مواجه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل نقل‌وانتقالات تابستانی با یکسری درخواست‌های عجیب از سوی برخی بازیکنانش مواجه شد که مقاومت این باشگاه مقابل آنها در نهایت جدایی یکسری از این نفرات را رقم زد.

مهدی ترابی اولین بازیکنی بود برای ماندن در جمع سرخپوشان درخواست کرد رقم قراردادش به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند تا راضی شود به پیشنهاد دلاری قطری‌ها پاسخ منفی دهد. درخواستی که با مخالفت مدیران باشگاه پرسپولیس مواجه شد و این بازیکن هم خیلی راحت و بی‌دردسر قراردادش را یکطرفه فسخ و راهی قطر شد.

در ادامه علی علیپور هم درخواست هشت میلیاردی برای ماندن در پرسپولیس داشت که با این خواسته او هم موافقت نشد تا اینکه این بازیکن هم راهی فوتبال پرتغال شد.

باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات شش بازیکن جذب کرد که رقم قرارداد‌های آنها به مراتب حتی بیشتر از نفرات ملی‌پوشان این تیم بود. مسئله‌ای که باعث شد مدیریت این باشگاه به یکباره با درخواست افزایش رقم قرارداد چند بازیکن خود مواجه شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

شجاع خلیل‌زاده، وحید امیری، احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی و … جملگی خواستار افزایش رقم قرارداد خود شدند که در این بین رقم قرارداد شجاع از بقیه نفرات به مراتب کمتر است.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس اگر بخواهد رقم قرارداد خلیل‌زاده را افزایش دهد آن وقت باید خواسته دیگر نفراتش را هم برآورده سازد. چه بسا گروهی دیگر از بازیکنان پرسپولیس باشند که در صورت افزایش رقم قرارداد نفرات نامبرده آنها هم چنین خواسته‌ای را از باشگاه خود داشته باشند. 

اکثر سرخپوشان مدعی‌اند که از نظر فنی کیفیت بالاتری نسبت به نفرات تازه وارد تیم خود دارند و انصاف نیست که دستمزدشان کمتر از آنها باشد.

در هر صورت باید دید باشگاه پرسپولیس با این معضل جدید خود چه خواهد کرد. اصلاً بعید نیست غیبت بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس در تمرینات اخیر این تیم بی‌ارتباط با خواسته آنها مبنی بر افزایش رقم قراردادشان باشد. مسئله‌ای که هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را با یک چالش بزرگ مواجه کرده است.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا