ورزش

عزیزی‌پور: جام ستارگان پدل به تیم ملی کمک می‌کند/ چهار روز تا پایان زمان ثبت نام باقی مانده


سرمربی تیم ملی پدل گفت: جام ستارگان به تیم ملی کمک می‌کند و با رصد بازی‌ها نفراتی که باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند را انتخاب می‌کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، امیر عزیزی‌پور در خصوص برگزار شدن جام ستارگان پدل اظهار داشت: این مسابقات قرار بود از ابتدای سال برگزار شود اما به دلیل کرونا به تعویق افتاد و مجوز برگزاری آن از سوی مراجع ذیصلاح صادر نشد. با پیگیری‌های انجمن پدل و فدراسیون اسکواش قرار بر این شد تا برگزاری مسابقات را بدون حضور تماشاچی داشته باشیم و فدراسیون پیگیری کرد و این رقابت‌ها رقم خورد. تا پایان زمان ثبت نام چهار روز باقی مانده و استقبال خوبی هم  از استان‌های مختلف شده  است. 

وی افزود: کمیته مسابقات انجمن پدل نیز مسابقات را به دو بخش مقدماتی و جدول اصلی برنامه‌ریزی کرد تا فضا برای حضور تمام نفراتی که علاقمندند، فراهم باشد.

دبیر فدراسیون اسکواش با اشاره به اینکه مسابقات در سطح بالا برگزار خواهد شد، عنوان کرد: آن چیزی که مد نظر ماست، این است تا این رقابت‌ها از لحاظ پراکندگی و حضور ورزشکاران از تمام کشور باشد و صرفا از یک منطقه خاص نباشد. این هم پیام خوبی است که شاهد علاقمندی استان‌ها برای حضور در مسابقات هستیم. چون ثبت نام تمام نشده نمی‌توانم اطلاع دهم که چند تیم شرکت کردند و اوایل آبان ماه اعلام می‌کنیم زیرا فرصت ثبت نام تا آن روز به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد مسابقات با حضور تیم‌های زیادی برگزار شود و جوایز نقدی هم برای آنها در نظر گرفتیم. این رقابتها در بخش مردان برگزار می‌شود و قرار است بعد از آن در بخش زنان برپا شود.

عزیزی‌پور با اشاره به اینکه جام ستارگان قطعا به پیشرفت پدل کمک می‌کند، یادآور شد: جام قهرمانی نخستین دوره بسیار ارزشمند بوده و این رقابت ها توزیع مدال و حکم قهرمانی کشور داشته و رنکینگ های کشوری را خروجی مسابقات تغییر خواهد داد و اینکه جوایز نقدی به تیم های برتر تعلق می گیرد با توجه به پیگیری‌هایی که شده مجوز پخش مستقیم تلویزیونی از فینال مسابقات گرفته شده است. براساس یک فرآیندی طی شده، مسابقات در مراحل مختلف برگزار شده و انجمن پدل در برگزاری این رقابت‌ها یک مقداری متمرکزتر شده و مسابقات خوبی را در پیش‌رو داریم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم ملی بابت شرایط جهانی تقریبا فعالیت مهمی نداشته اما جدیت ملی‌پوشان دورادور رصد شده، فضایی هست که ما می‌توانیم نفرات را ببینیم و اسامی را به انجمن معرفی کنیم و بعد از این مسابقات خروجی خوبی داشته باشیم.

عزیزی‌پور که با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت‌وگو می‌کرد، خاطرنشان ساخت: وقتی انتخابی برگزار می‌شود، صرفا نام انتخابی روی‌ آن گذاشته می‌شود. با توجه به اینکه آخرین انتخابی برای سال گذشته بوده، نظارت و عملکردها ارزیابی می‌شود و نفراتی که باید به اردوی تیم ملی دعوت شوند یک خروجی هم خواهد داشت. این مسابقات رنکینگ کشوری دارد و از آنجایی که کمیته با عنوان انجمن پدل فعالیت خود را شروع کرد، سه مسابقه قبلی رنکینگ داشت و این مسابقات می تواند  آغازگر رنگینک جدید  و ثبت شده رسمی در انجمن باشد. الان انجمن برگزار کننده این مسابقات است و رنکینگ‌ها می‌تواند تغییرات خیلی محسوسی داشته باشد.و بابت اینکه باشگاه شاهین زمین بازی را رایگان در اختیار این بازی ها گذاشت  بدینوسیله از مسولان باشگاه قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا