ورزش

کنعانی‌زادگان: تداوم اردوهای تیم ملی به آماده سازی ما کمک می‌کند


مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت:فدراسیون در حال برنامه ریزی اردوی آتی در آبان ماه است و قطعا تداوم این اردوها کمک شایانی به وضعیت تیم ملی و آماده سازی ما می کند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،محمد حسین کنعانی زادگان،درباره برپایی اردوی مهرماه تیم ملی عنوان کرد:با اینکه زمان اردو کوتاه بود اما واقعا کمپ بسیار خوبی را سپری کردیم. خدا را شکر می‌کنم پس از ماهها دوباره توانستیم کنار هم جمع شویم و یک مسابقه ارزشمند و چند تمرین خوب را انجام دهیم. از نظر کارهای تاکتیکی و تیمی هم خیلی خوب تمرین کردیم.خوشحالم در بازی نخست مقابل ازبکستان خوب بازی کردیم و به پیروزی رسیدیم. ازبکستان تیم خوبی بود ولی ما بهتر بودیم و خدا را شکر نتیجه گرفتیم.

وی ادامه داد:ارتباط اسکوچیچ این قدر با بازیکنان خوب است که انگار چند سال است با آنها کار می کند.او تک تک بازیکنان لیگ را می شناسد و خیلی با انرژی کار می کند.این موضوع انگیزه زیادی به بازیکنان می دهد.خوشحالیم که در کنار اسکوچیچ خیلی نکات تازه یاد گرفتیم.

کنعانی زادگان افزود:تمرینات و اردوی ترکیه هم خیلی خوب بود و کارهای تاکتیکی را مرور کردیم. پس از لغو بازی با مالی،در تمرینات با انگیزه و انرزی کار کردیم.جالب اینکه اسکوچیچ خودش هم پا به پای بازیکنان تمرین می‌کرد و کاری کرده بود در تمرین هم فکر می کردیم شرایط مسابقه است و بازیکنان جدید و قدیمی با همه توان تمرین می کردند. شنیدم فدراسیون در حال برنامه ریزی اردوی آتی در آبان ماه است و قطعا تداوم این اردوها کمک شایانی به وضعیت تیم ملی و آماده سازی ما می کند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا