شهرستان ها

سازمان بازرسی یزد واگذاری‌های دولتی را با جدیت رصد می‌کند

یزدـ بازرس کل استان یزد از ورود و رصد جدی سازمان بازرسی استان یزد به مقوله واگذاری‌های دولت به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اکبر طالبی، پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای قضائی استان یزد با اشاره به وظیفه ذاتی این سازمان در نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین اظهار داشت: حضور سازمان بازرسی در دستگاه‌ها به صورت نامحسوس و در دو قالب فیزیکی و نظارت الکترونیکی انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پیشگیری و حفظ سلامت کاری مدیران نخستین اولویت کاری سازمان بازرسی است افزود: این مهم از طریق ارائه آموزش، تذکر تلفنی، نامه‌های هشداری و … انجام می‌گیرد.

طالبی در ادامه تصریح کرد: دستگاه‌هایی که نیز تاکنون بازرسی کل استان موفق به حضور در آنها نشده از ما مشاوره می‌خواهند که نشان دهنده اقتدار تشکیلات سازمان بازرسی و نقش مؤثر این سازمان در پیشگیری از تخلفات است.

وی با اشاره به اینکه از نظر تشکیلات اداری و سلامت مدیران و کارمندان، استان یزد نسبت به سایر استان‌ها رتبه بهتری را دارد، عنوان کرد: این برتری نشان از فرهنگ، سلامت و صداقت و پاکدستی کارمندان و مدیران دستگاه‌های استان و اقتدار و حضور مؤثر و اثربخش دستگاه قضائی دارد.

بازرس کل استان یزد تصریح کرد: سازمان بازرسی تمام تلاش خود را در دوران تحول قوه قضائیه برای مقابله با فساد به ویژه فساد اداری به کار گرفته و همگام با تحولات صورت گرفته در قوه قضائیه سعی در انجام امور محوله و تحقق شعارها و دستورات ریاست قوه را دارد.

بازرس کل استان با اشاره به ورود این سازمان به واگذاری‌های صورت گرفته در استان اظهار داشت: این سازمان با جدیت تمام و با استفاده از ظرفیت سایر نهادها به ویژه دستگاه قضا استان این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا