جامعه

راه اندازی3 بازار میوه و تره بار جدید در مرکز تهران


شهردار منطقه 11 تهران از راه اندازی3 بازار میوه و تره بار جدید در مرکز تهران خبر داد و گفت: تعداد بازارهای میوه و تره بار فعال این منطقه به 9بازار خواهد رسید.


به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، نصرالله آبادیان درباره ارتقا سرانه رفاهی ساکنین محله های مرکزی شهر تهران و دسترسی به مایحتاج عمومی و مواد غذایی با کیفیت و قیمت مناسب اظهارداشت: در حال حاضر 6 بازار میوه و تره بار در محله های این منطقه فعال هستند که طی توافق های انجام شده 3 قطعه زمین برای راه اندازی بازارهای میوه و تره بار جدید به سازمان میادین میوه و تره بار شهر تهران تحویل داده شد.

آبادیان ادامه داد: یک قطعه زمین به مساحت 164متر مربع در محله انقلاب واقع در خیابان برداران مظفر نبش کوچه سرمد و زمین دیگری در محله راه آهن به متراژ 202 متر مربع در خیابان شوش شرقی،حدفاصل کوچه بیگلری اصل و شریفی و همچنین یک قطعه زمین در محله نفت واقع در خیابان رباط کریم، نرسیده به خیابان انبار نفت،گاراژ رحیمی به متراژ تقریبی 200 متر مربع برای آماده سازی و راه اندازی بازار میوه و تره بار تحویل سازمان میادین شده است.

شهردار منطقه 11 تهران یاد آور شد: عملیات اجرایی بازار میوه و تره بار محله انقلاب تقریبا تمام شده و به زودی به بهره برداری می رسد. همچنین بیش از 50 درصد عملیات راه اندازی بازار تره بار محله انقلاب هم تمام شده و بازار تره بار محله انبار نفت نیز در مرحله دیوار کشی است که پیش بینی می شود بهره برداری از آن ها تا پایان سال جاری انجام شود.

وی همچنین بیان کرد: یک قطعه زمین نیز در محله شیخ هادی واقع در ضلع شمال شرقی میدان حر به متراژ590متر مربع در حال اخذ مجوز هستیم و در محله نواب هم در حال مکان یابی و رایزنی هستیم تا با هماهنگی سازمان نوسازی شهر تهران و موافقت سازمان میادین میوه و تره بار برای ساخت و راه اندازی بازار میوه و تره بار اقدام شود.

آبادیان در خصوص بازارهای میوه و تره بار فعال در محله های مرکزی شهر تهران گفت: بازارهای نواب، عباسی، قلمستان، بهارلو، جمالزاده و فروزش در حال حاضر فعالیت روزانه دارند و بزودی تعداد بازارهای میوه و تره بار فعال این منطقه به 9بازار خواهد رسید.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا