سیاسی

عیال‌وارترین مرد ایران به معاون اول رئیس‌جمهور درباره ایتام چه گفت؟ + فیلم


جهانگیر ابراهیمی یکی از خیرین و حامیان ایتام و محسنین اخیراً دیداری با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشت که در آن بر اهمیت توجه به ایتام تاکید کرد.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، چهارشنبه دوم مهرماه جمعی از خیرین و حامیان ایتام و محسنین و نیز تعدادی از مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) با اسحاق جهانگیری در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری دیدار کردند.

در این نشست تعدادی از خیرین حامی ایتام و محسنین نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و تعدادی از استانداران هم از طریق ویدئو کنفرانس گزارشی از اقدامات انجام شده در استان در راستای حمایت از ایتام و محسنین ارائه کردند.

یکی از افراد شرکت کننده در این جلسه، جهانگیر ابراهیمی معروف به عیال‌وارترین مرد ایران است. علت این نامگذاری برای وی به این دلیل است که او در سطح کشور بیش از ۶۳ هزار نفر از ایتام و نیازمندان را تحت پوشش و سرپرستی دارد.

وی در این جلسه تاکید داشت که کمک به ایتام نوعی پرداخت حق بیمه است و اگر یتیمی به هر دلیلی در کشور از بیماری فوت کند و یا اگر از تحصیل باز بماند تنها دولت مقصر این موضوع نیست و همه ما در قبال آن مسئولیم.

در ذیل سخنان جهانگیر ابراهیمی خطاب به اسحاق جهانگیری را مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا