ورزش

نژادمهدی: هدف سپاهان چیزی جز قهرمانی نیست/ در لیگ قهرمانان محک خوبی خوردیم

محمد نژادمهدی مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان گفت: هدف تیم ما در فصل جدید چیزی جز کسب مقام قهرمانی نیست.

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وضعیت تیم سپاهان را مطلوب خواند و گفت: بعد از حضور در لیگ قهرمانان آسیا چند روزی استراحت کردیم و سپس تمرینات پرفشار و جدی ما شروع شد. ما خودمان را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر می‌کنیم و جدا از تمرین، بازی‌های دوستانه هم انجام می‌دهیم تا کادر فنی تفکرات‌شان را در تیم پیاده کنند و بازیکنان هم بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. تمام هدف ما این است که تا شروع لیگ به آمادگی خوبی برسیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مدافع تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می‌تواند بعد از چند فصل قهرمان لیگ برتر شود؟»، تصریح کرد: سپاهان همیشه جزو مدعیان قهرمانی بوده است و فصل گذشته هم تیم خوبی داشت. تیم ما برای فصل جدید هم بازیکنان خوبی دارد و هدف سپاهان چیزی جز قهرمانی نیست. البته رسیدن به این هدف اصلاً آسان نیست، چون مدعیان دیگر هم چشم به قهرمانی دارند. ما امسال می‌جنگیم تا هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

وی درباره کار کردن با محرم نویدکیا اظهار داشت: نویدکیا زمان بازیگری جزو فوتبالیست‌های خوب ایران بود و حالا در مربیگری هم می‌خواهد موفق باشد. او ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار می‌کند و انگیزه زیادی هم برای موفقیت دارد. سپاهان در رده مدیریتی، کادر فنی و بازیکن بهترین شرایط ممکن را دارد و امیدوارم امسال بهترین نتایج را بگیریم.

 

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا