ورزش

علیرضا دبیر : داوران باید اتحاد بیشتری داشته باشند

جلسه‌ کمیسیون داوران کشتی کشور امروز (دوشنبه) با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این جلسه با اشاره به حضور محمد مصلایی پور به عنوان یک داور جوان المپیکی و آینده دار و سرپرست کمیسیون داوران از همه داوران خواست از وی حمایت لازم را بعمل آورند.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: باید اتحاد و همدلی بین داوران کشور بیشتر شود و به جهت ارتقا سطح فنی داوری کشتی می‌بایست کاهش منطقی در تعداد داوران بین المللی داد و هم اکنون تعداد داوران بین المللی ایران بالاست.

در ادامه توضیحاتی به اعضا در مورد اپلیکیشن داوری داده و مقرر شد، پس از اعمال پیشنهادات اعضا این اپلیکشین که با هدف شفاف سازی و اجرای عدالت در داوری ساخته شده به زودی روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شود.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه حق الزحمه‌های داوری بود که افزایش آن با توجه به تورم موجود، مورد تأیید رئیس فدراسیون قرار گرفت.

برنامه ریزی کمیسیون داوران جهت جذب قهرمانان به حرفه داوری و همچنین تعداد مدرسین داوری کشور در رشته‌های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود. ضمن اینکه در مورد رتبه بندی داوران به جهت حضور در مسابقات به خصوص استفاده از بهترین داوران در مسابقات لیگ برتر و مسابقات انتخابی تیم ملی، مورد تأکید اعضا قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا