شهرستان ها

سرانه ورزشی در پیشوا با استانداردها فاصله دارد

پیشوا- فرماندار پیشوا گفت: سرانه ورزشی در پیشوا با استانداردها فاصله دارد .

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباسی بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با با پارسافر رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و با همراهی جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری انجام شد اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا میزان فعالیت‌های ورزشی خصوصاً ورزش‌های پر برخورد کاهش یافته اما باید تلاش کرد تا با آموزش‌های صحیح ورزش در خانه همگانی شود.

عباسی با تاکید بر اینکه باید نظارت بیشتری بر فعالیت خانه‌های ورزش روستایی صورت گیرد گفت: سرانه ورزشی در شهرستان پیشوا با استانداردها فاصله دارد که در این راستا تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و تقویت زیرساخت‌های ورزشی با جدیت پیگیری و تسریع خواهد شد.

وی افزود: تکمیل و بهره برداری از ورزشگاه ۵ هزار نفری حق مسلم ورزشکاران و جوانان منطقه است و باید جز مهمترین برنامه‌های اداره ورزش و جوانان باشد و با توجه به اینکه زمان پایان ویروس کرونا مشخص نیست و باید زندگی با وجود این ویروس ادامه یابد اما در این میان حفظ سلامت جسمی و روانی حائز اهمیت است.

فرماندار پیشوا بیان داشت: ویروس کرونا بالاخره ریشه‌کن خواهد شد و بر همین اساس اداره ورزش و جوانان باید با همکاری هیئت‌های ورزشی و با تعامل و ارتباط تنگاتنگ با فرمانداری در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی برنامه‌ریزی ویژه داشته باشد. نگاه‌ها و برنامه‌ها نباید صرفاً معطوف به فعالیت باشگاه‌ها باشد و باید برای نهادینه کردن ورزش در سبد زندگی خانواده‌ها تلاش کرد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا