ورزش

جلسه وریا غفوری با سرمربی و سرپرست استقلال پیش از دیدار دوستانه

‌کاپیتان تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار تدارکاتی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان دقایقی با سرمربی و سرپرست تیمش صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر نفت مسجد سلیمان انجام خواهد داد. حواشی این بازی به این شرح است:

*وریا غفوری که با لباس ورزشی در زمین شماره ۲ آزادی حضور داشت دقایقی به طور اختصاصی با محمود فکری و سپس با پرویز مظلومی صحبت کرد.

*جواد قراب و بهتاش فریبا در تمرین حضور داشته و لحظاتی هم با مظلومی صحبت کردند.

* در بازی تدارکاتی امروز فرشید اسماعیلی، مهدی مهدی پور، سینا خادم پور، محمد دانشگر به دلیل مشکوک بودن به کرونا در این دیدار غایب بودند. همچنین مهدی قائدی با لباس شخصی در محل بازی حاضر شد و دقایقی هم با کادر فنی صحبت کرد.

* حنیف عمران زاده دستیار محمود فکری مرتب با فریادهایش بر سر بازیکنان از آنان می خواست که در زدن ضربات دقت بیشتری داشته باشند.

* در هنگام این دیدار تدارکاتی محمود فکری از روی نیمکت بازی را تماشا می کرد و کادر هدایت تیم به عهده صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده بود.

* چند دوربین تلویزیونی که دیرهنگام به ورزشگاه رسیده بودند و نتوانسته بودند مصاحبه محمود فکری را داشته باشند به این موضوع اعتراض کرده که چرا زمان مصاحبه را مشخص نکرده اید.

* به دلیل شیوع کرونا نیمکت نشینان استقلال از روی سکوهای زمین شماره ۲ نظاره گر بازی بودند.

* با اینکه قرار بود هیچ تماشاگری به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی در زمین شماره ۲ حضور نداشته باشد اما حدود ۲۰ هوادار شاهد دیدار استقلال برابر نفت مسجد سلیمان بودند.

* مجتبی حسینی سرمربی نفت از ابتدای بازی کنار خط ایستاده و بازیکنانش را هدایت می کرد.

* سرمربی تیم تیم نفت با دیدن بازیکنان استقلال گفت که آرزوی هر مربی ای است که هدایت این تیم خوب و پرمهره را در اختیار داشته باشد.

* قبل از شروع بازی، محمود فکری و مجتبی حسینی دقایقی با یکدیگر صحبت کردند.

* فکری ضمن آرزوی موفقیت برای حسینی و یارانش تاکید داشت که اگر چیزی نیاز هست به او بگویم تا هر چه زودتر برای تیم نفت فراهم کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا