ورزش

رضایی: به پیروزی تیمم امیدوار بودم/ مرادی: برخی ۲ دقیقه‌ها سختگیرانه بود

سرمربی تیم هندبال پرسپولیس گفت: می‌دانستم در دیدار مقابل کربنات سدیم پیروز می‌شویم، اما استرس در اوایل بازی کار را برای ما سخت کرده بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از روز نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان پرسپولیس بهبهان با نتیجه 28 بر 27 برابر کربنات سدیم به برتری رسید. 

ناهید رضایی سرمربی پرسپولیس بهبهان در پایان این دیدار گفت: بازی خوبی را انجام دادیم، ولی چون بازی نخست بود اشتباهات بچه‌ها زیاد بود. خوشبختانه بازیکنانم در اواخر مسابقه به خودشان آمدند و اختلاف را جبران کردند و پیروز شدیم.

وی در ادامه افزود: از قبل به پیروزی فکر می‌کردیم و می‌‌دانستم که می‌توانیم پیروز باشیم، اما بازیکنانم جوان هستند و استرس باعث شد اوایل بازی کار سخت شود.

سارا مرادی سرمربی کربنات سدیم فیروز آباد نیز پس از شکست تیمش در این دیدار گفت: هر دو  تیم سرعتی و جنگنده بودند. دو تیم از لیگ دسته یک با هم بازی کرده بودند، اما پرسپولیس تغییرات عمده‌ای در لیگ برتر داشت. هر دو تیم جوان بودند.

وی در ادامه افزود: حس می‌کنم یکسری دو دقیقه‌ها کمی سختگیرانه گرفته شدند. این را در مورد دو تیم می‌گویم که باعث شد تیم ما اُفت کند.

مرادی تاکید کرد: 90 درصد اعضای تیم ما جوان هستند و این حتی یک امتیاز خوب برای فدراسیون است.

«بازی‌ها و تمرینات ما با فشردگی بوده است»، سرمربی کربنات سدیم با بیان این جمله گفت: در کل بازی قابل قبولی مقابل تیم پرسپولیس داستیم، ولی نتیجه مطلوب نبود. باید ببینیم در بازی‌های بعدی چه اتفاقی می‌افتد.

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا