جامعه

مربیان ورزشی در بوستان‌های شهر تهران مستقر می شوند

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: به زودی مربی‌های ورزشی در ایستگاه‌های ورزش بوستان‌ها استقرار می‌یابند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر محسنی، با اشاره به هفته تربیت بدنی گفت: در این هفته شهروندان را تشویق می‌کنیم که حتماً ورزش کنند. چاقی روز به روز بر ما چیره می‌شود و طبق آمارها کودکان و نوجوانان به خاطر عدم تحرک به خصوص در زمان کرونا، روز به روز چاق‌تر می‌شوند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص اینکه همه در هر سن و شرایطی می‌توانند ورزش کنند، افزود: ۱۲۰۰ ایستگاه در بوستان‌های پایتخت وجود دارد. در شهر تهران ۳ میلیون مخاطب و بیش از یک هزار فضای ورزشی داریم.

وی با تاکید بر اینکه در زمان بروز ویروس کرونا ورزش را در قالب شبکه‌های مجازی به مردم عرضه کردیم، اظهار کرد: در این روزها برای تمام سنین از جمله جوانان، کودکان، سالمندان و … برنامه‌هایی را در قالب ویدئو برای شهروندان آماده سازی کرده‌ایم.

محسنی با بیان اینکه در ۲۲۰۰ بوستان تهران وسایل ورزشی پارکی داریم، ادامه داد: به تازگی آموزش استفاده از ۳۰ نوع وسایل پارکی را در قالب ویدئوی آموزشی تولید کرده‌ایم که توضیح داده شده که تمامی این وسایل استاندارد هستند. این در حالی است که پزشکان و کارشناسان فیزیوتراپی و طب، استفاده از این وسایل پارکی را در ویدئوهایی آموزش می‌دهند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: به زودی مربی‌های ورزشی در بوستان‌ها استقرار می‌یابند، اگرچه صبح‌ها در بوستان‌های شهر تهران، مربی‌های ورزشی در ایستگاه‌های ورزش بوستان‌ها، نسبت به ورزش شهروندان اقدام می‌کنند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا