جامعه

یگان ویژه سپر دفاعی مردم در مقابل فتنه هاست

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه ناجا محور آرامش جامعه و افتخار نظام اسلامی است، گفت: یگان ویژه سپر دفاعی مردم در مقابل فتنه هاست و هر جایی که مردم نیاز به کمک دارند در صحنه حضور دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار قاسم رضایی در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ناجا که با حضور یگان‌هایی از ارتش و سپاه برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آغاز هفته نیروی انتظامی، کارکنان ناجا را خادمان انقلاب اسلامی و ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت: نیروی انتظامی محور آرامش جامعه و افتخار نظام اسلامی است و حضور سایر همرزمان از ارتش و سپاه در میدان صبحگاه نیز نشان از وحدت دارد.

جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از خانواده کارکنان نیروی انتظامی، تصریح کرد: نقش خانواده‌ها بسیار مهم و محترم است و به پاس پشتیبانی از این پاسداران حریم ولایت، صمیمانه‌ترین تقدیر را از خانواده‌های کارکنان این سازمان ولایت مدار دارم.

سردار رضایی افزود: یگان ویژه سپر دفاعی مردم در مقابل فتنه‌ها و در واقع مصداق أشدا علی الکفار و رحماء بینهم است.

این مقام انتظامی در ادامه تاکید کرد: یگان‌های ویژه ناجا پشتوانه‌ای محکم برای مردم است و در هر جایی که مردم نیاز به کمک دارند از قبیل حوادث و بلایای طبیعی (سیل، زلزله، تأمین امکانات برای مقابله با ویروس کرونا و..) در صحنه حاضر و جلودار است.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان ناجا خاطرنشان کرد: طبق فرمایش فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی)؛ کارکنان نیروی انتظامی “مجاهدان فی سبیل الله” هستند و آسایش خود را در امنیت و آسایش مردم می‌بینند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا