حوادث

یگان ها ویژه حتی در ناآرامی ها هم کنار مردم هستند

فرمانده یگان ویژه گفت: نیروهای ما ثابت کرده اند که همیشه، چه در ناآرامی‌ها و چه در مأموریت‌های مردم یاری، در کنار مردم هستند و این ویژگی پلیس ویژه همانند خاری در چشم دشمنان شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسن کرمی در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ناجا که با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا و یگان‌هایی از ارتش و سپاه برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول و آغاز هفته نیروی انتظامی، گفت: خدمات بی شائبه و شبانه روزی پلیس به مردم شریف و بزرگ ایران اسلامی بدون هیچ گونه منت و صرفاً برای کسب رضایت خداوند، این نیرو را به معنای واقعی به مجاهدان فی سبیل الله تبدیل کرده است.

وی ادامه داد: خدمت در نیروی انتظامی افتخار بزرگی است؛ نیرویی که با مدیریت جهادی و انقلابی در خدمت مردم است و از تمام امکانات خود در راستای ارائه خدمات مخلصانه بهره می‌برد، این خدمت جای شکر به درگاه باری تعالی دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس باید ولایت مدار باشد، تصریح کرد: اصل و ویژگی ولایت مداری با پیروی از رهنمودهای ولی فقیه و جامه عمل پوشاندن به آن باید از ویژگی‌های فردی هر نظامی باشد؛ در کنار این مهم، حرفه ای گرایی، بصیرت و دشمن شناسی باید از دیگر ویژگی‌های پلیس در تراز انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، شهادت طلبی را از دیگر ویژگی‌های مهم کارکنان در سطح نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: ما به عنوان نیروهای ویژه که وظیفه تأمین امنیت کشور را بر عهده داریم، باید با استفاده از آموزش‌های نوین و در مواقع لزوم همانند گذشته مأموریت‌ها را به نحو احسن و مطلوب به سرانجام برسانیم.

سردار کرمی در پایان ضمن تشکر از کارکنان یگان‌های ویژه که در تمام مأموریت‌ها خوش درخشیده اند، خاطرنشان کرد: نیروهای یگان ویژه ثابت کرده اند که همیشه، چه در ناآرامی‌ها و چه در مأموریت‌های مردم یاری، در کنار مردم هستند و این ویژگی مردمی بودن پلیس ویژه همانند خاری در چشم دشمنان شده است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا